1) Individuální kurzy

– Individuální kurzy jsou vhodné pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků po profesionály, od dětí po dospělé.
Cena: 450,-Kč/hod. při 1 hráči na dvorci, bez pronájmu kurtu.

2) Skupinové kurzy

– Tato forma výuky je vhodná jak pro děti tak i mládež a dospělé, začátečníky i pokročilé.
– Skupiny jsou tvořeny na základě výkonnosti a věku jednotlivých hráčů. Počet hráčů na jednom dvorci záleží na individuální dohodě, doporučujeme však skupinky maximálně o třech hráčích. Zaručíme tak efektivní výuku a pozornost může být věnována i individuálním potřebám hráčů ve skupině.
– Skupinová výuka přináší hned několik výhod. Kromě nižší cenové náročnosti, přispívá k rozvoji soutěživosti a herní spolupráce, pomáhá k vytvoření tenisového kolektivu.

Letní antuková sezóna

Počet hráčů/1 hodinu včetně dvorce

1 hráč – 550 Kč

2 hráči – 275 Kč

3 hráči – 190 Kč

4 hráči – 150 Kč

Zimní sezóna/hala

Počet hráčů/1 hodina včetně haly

1 hráč – 750 Kč

2 hráči – 375 Kč

3 hráči – 250 Kč

4 hráči – 190 Kč

 

V ceně je zahrnuto: tenisový trenér, míče, pomůcky a hřiště.

Přihlášky provádějte přes systém: www.psohlavec.xtenis.cz/registrace

3) Výuka tenisu v němčině, v angličtině

– tenisová výuka probíhá pod dohledem kvalifikovaného trenéra, který zároveň ovládá cizí jazyk angličtinu a němčinu, naučíte se nejen hrát tenis, ale zdokonalíte se zároveň v angličtině či němčině.
Cena: 30 euro

4) Kondiční trénink

– Kondiční trénink je nezbytnou součástí každého tenisty. Kondiční příprava se primárně zaměřuje na zvýšení fyzické zdatnosti, ale také se soustředíme na správné způsoby uvolňování kloubních struktur, protahování, posilování a kompenzování svalových partií, které provádíme nejen před a po zápase, ale i před tréninkem a po něm.

Cena: 400 Kč (individuálně nebo ve skupině).

5) Osobní trenér

– Osobní trenér je určen především pro závodní hráče. Trenér se věnuje hráči od přípravy individuálního tréninkového plánu po doprovod a odbornou asistenci při turnajích. Tato služba zahrnuje již zmíněnou přípravu individuálního tréninkového plánu, který se skládá z individuálních i skupinových tréninků, tenisové taktiky, kondiční přípravy, relaxace i přípravných sparingových zápasů. Na základě dohody lze zajistit i trenérský doprovod na tenisových turnajích.

Cena: dle dohody s trenérem.

6) Tréninkové hodiny zaměřené na psychologii

– Probíhá formou 2 praktických konzultací na tenisovém kurtu a je určen pro všechny závodní hráče. Je především soustředěn na vhodné nastavení cílů a motivace, kontrolu myšlení a soustředění. Zahrnuje techniky ovládání sebevědomí během zápasu, míru vzrušivosti k aktuální pohybové aktivitě, či zvládání emocí při vypjatých stavech apod. K dispozici jsou nejrůznější formy testů a dotazníků, které je možné společně vyhodnotit. Na závěr je vyhotoven seznam psychologických doporučení na konkrétního jedince.
Cena za 2 praktické hodiny plus konzultace – 2000Kč.

7) Vyplétání raket

– Provádíme vyplétání tenisových raket plus její údržbu.
Cena: 250 Kč za práci plus cena výpletu.

8) Kardio trénink

– Moderní metoda tenisového tréninku, která je upravena na vaše aktuální  potřeby. Hlavním nástrojem této metody je neustálá kontrola vhodné a na tělo postavené tepové frekvence, která ovlivňuje spalování tuků. Trénink zahrnuje teoretické vysvětlení důležitosti úrovně tepových frekvencí během  zátěže a  vypočet zón energetického krytí. Vhodné pro redukci váhy.

Cena: 500,-Kč/hod. pro 2 hráče, bez pronájmu kurtu.
Cena: 550,-Kč/hod. pro 3-4 hráče, bez pronájmu kurtu.
V ceně je zahrnuto: tenisový trenér, míče, sporttester.